Dalinamos nešiojamos peleninės Lietuvos žvejams

2014-04-23

Nors už ne vietoje numestą nuorūką Lietuvoje yra taikomos didžiulės baudos, padėtis nesikeičia —  nuorūkų kalnai viešosiose erdvėse tik auga. Tyrimai rodo, kad rūkaliai ne tik labai kenkia savo sveikatai, bet ir, mesdami nuorūkas kur papuolė, daro didelę žalą gamtai.  Paklauskite pažįstamo rūkaliaus, kiek nuorūkų per dieną jis numeta tiesiog ant žemės ir atsakymas Jus šokiruos!

Žvejai nešiojamas pelenines gaus nemokamai.

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad nuo šių metų balandžio mėnesio VšĮ Rūpi kartu su LR Aplinkos apsaugos ministerija organizuoja akciją “Rūpi gamta”, kurios metu aplinkos apsaugos inspektoriai žvejams nemokamai dalins nešiojamas pelenines. Rūkaliams nebereikės sukti galvos, kur tvarkingai ir saugiai išmesti nuorūką.

Vietoje plastikinio butelio gamtą sauganti peleninė?

Žvejams dalinamos peleninės pagamintos iš antrinių žaliavų — perdirbtas plastikas, kuris turėtų būti naudojamas buteliui išpūsti bus panaudojamas išradingiau, t.y. kaip nešiojama peleninė žvejams. Tikime, kad nešiojamos peleninės ne tik sumažins Lietuvos upių ir ežerų pakrančių taršą, bet ir paskatins visus į Lietuvos gamtos teršimą žiūrėti atsakingiau.

Gyventi švarioje aplinkoje be nuorūkų bus maloniau visiems!

Daugiau informacijos apie nešiojamas pelenines aurimas@rupi.lt

P.S. Norite prisidėti prie panašios veiklos? Sek naujienas www.rupi.lt 

Scroll to Top