Daryti gerus darbus galime savo rankomis

2014-10-06

“Neleiskite, kad tai, ko padaryti negalite, trukdytų jums padaryti tai, ką galite”. Džonas Vudenas

„Išsipildymo akcija“ – jau 12-ąjį kartą organizuojamas didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje. Akcija kviečia paremti dėmesio, šilumos ir meilės išsiilgusius mažuosius, taip pat tėvelių paliktus vaikus. Kaip ir kiekvienais metais ypatingas dėmesys skiriamas sunkiai sergantiems ligoniukams bei jų gydymu ir slaugymu užsiimančioms sveikatos priežiūros įstaigoms.

VšĮ “Rūpi” komanda išgirdusi Samantos istoriją nutarė padėti ir kartu su UAB “Eugesta” mergaitei padovanojo naują lovytę, kurioje mergaitė galės patogiai ir ramiai ilsėtis. Samantos, mergytės sergančios celebraliniu paralyžiumi šeima gyvena, tvarkingai ir stengiasi kiek galėdami tvarkytis ūkiškai — turi sklypą, kuriame augina daržoves ir uogas. Samantos mamai šiais buvo nustatytas 4 stadijos onkologinė liga, neištvėrusi klastingos ligos mama mirė. Šeimoje liko vienintelis dirbantis vyras. Samanta dabar rūpinasi vyriausioji sesuo, kuri jau ištekėjusi ir turi savo šeimą. Vyresnėlė dažnai užsuka ir padeda paruošti maisto, pabūti su Samanta, ją nuprausti.

Darydami gerus darbus nebūtinai turime laukti ypatingų progų ar akcijų, tiesiog kiekvienas galime prisidėti savo iniciatyva ir darbais.

Scroll to Top