Dviračiu į darbuotojų širdis

Ar jūsų įmonės darbuotojai gali džiaugtis dažnai organizuojamomais bendrais renginiais, įdomiomis veiklomis ar išvykomis? Jei taip, sveikiname.

Tačiau net ir sėkmingai veikiančios įmonės negali pasigirti skiriančios dėmesio savo darbuotojams dažniau nei du kartus per metus: per Kalėdas ir vasaros šventės metu. Negana to, dažnoje didesnėje įmonėje kolegos nežino vieni kitų vardų ir negali pasigirti darniu bendradarbiavimu bei komandiniu tikslų siekimu. Kodėl darbuotojai nepažįsta vieni kitų ir negali dirbti kartu?

Sportinės veiklos nieko nekainuoja

Tam, kad geriau pažintume vieni kitus, linksmai ir įdomiai praleistume laiką nereikia jokių didelių švenčių ar ypatingų progų. Puikiai parengtas dviračių žygis gali sustiprinti komandą, atskleisti darbuotojų talentus, garantuoti įdomų ir linksmą laiką be jokių išlaidų. Jums reikės tik noro, gero oro ir dviračio. Komandos, kurios linksmai leidžia laisvalaikį, dirba darniau, užduotis įvykdo greičiau bei pasiekia aukštesnių rezultatų.

Parinkite įdomų ir nesudėtingą maršrutą

Bene kiekvienoje įmonėje yra darbuotojų, kurie turi įdomius hobius — bėga maratoną, važiuoja dviračiu ar leidžia laisvalaikį orientacinėse varžybose. Tačiau tik nedaugelis įmonės vadovų žino ir išnaudoja potencialą, kuris slypi įmonės viduje. Jei jūsų įmonėje yra darbuotojų, kurie domisi dviračių sportu, paprašykite jų paruošti nesudėtingą, visai šeimai draugišką dviračių maršrutą  su įdomiais objektais ir numatyta pikniko vieta.

Negirdėti faktai ir istorijos apie įdomiausias maršruto vietas

Tad tam, kad keliauti būtų ir įdomiau, ir naudingiau pakvieskite darbuojus apie pasirinktą maršruto tašką papasakoti iki šiol negirdėtą istoriją ar įdomų faktą. Taip kelionė taps ne tik sportinė, bet ir pažintinė. Negana to, darbuotojai pasiruošę pasakoti lavins savo bendravimo įgūdžius, o besiklausantieji sužinos naujų faktų.

Piknikas ant žolės

Kas gali būti geriau už namuose ruoštus užkandžius, prieš valandą skintų daržovių asorti, kvapnią juodos duonos riekelę gamtoje? Trasai įpusėjus surenkite pikniką (iš anksto darbuotojų paprašykite naudoti daugkartinius indus ir kuo mažiau plastiko), darbuotojus paprašykite atsinešti mažų užkandžių sau ir draugui. Niekas taip nesujungia žmonių, kaip pokalbis apie maistą ir kelionės įspūdžius.

Dalykitės naujomis idėjomis su kolegomis ir partneriais

Paskirkite darbuotoją, kuris bus atsakingas už išvykos fotografavimą. Kelionės fotografijomis pasidalinkite įmonės laikraštyje, socialiniuose tinkluose ar vidiniame įmonės tinklapyje. Tam, kad išvyką būtų dar įdomesnė į dviračių žygius pakvieskite dalyvauti ir įmonės partnerius. Taip ne tik geriau pažinsite savo darbuotojus, sustiprinsite įmonės įvaizdį, bet ir įkvėpsite kitas įmones aktyviai sportuoti bei veikti.

Santrauka taupantiems laiką — dviračių žygio planas:

  1. Parinkite nesudėtingą dviračių maršrutą, kuriame aplankysite įdomius objektus (autentiškas pastatas, senas ąžuolas, istorinis paminklas ar kt.).
  2. Darbuotojus kvieskite dalyvauti kartu su šeimos nariais.
  3. Įdomių objektų vietose darbuotojai iš anksto pasiruošia papasakoti negirdėtas istorijas ar įdomius faktus.
  4. Taške “B” surenkite pikniką.
  5. Kelionės įspūdžiais dalykitės su kolegomis.
  6. Informuokite įmonės partnerius apie dviračių žygių idėją jūsų įmonėje ir kvieskite juos prisijungti.
Scroll to Top