Gegužės 21 d. įmonių atstovų susitikimas Trakuose. Kviečiame!

Gegužės  21 d. kviečiame dalyvauti “Verslas atsakingai” organizuojamame susitikime, kurio metu ne tik kalbėsime apie verslo socialinę atsakomybę, bet ir darysime gerus darbus — valysime Trakų salas.

Visą balandžio mėnesį vykusio konkurso “Verslas atsakingai” tikslas — dalytis gerąja įmonių patirtimi ir išrinkti įmonę, kuri labiausiai prisidėjo socialinės gerovės kūrimo ir aplinkosauginių veiklų. 

Konkurso metu buvo lankomasi įmonėse, diskutuojama apie įmonių vykdomas veiklas, iššūkius ir pasiektus rezultatus.  Susitikimo metu pasidalysime gražiais pavyzdžiais, praktiniais patarimais ir įžvalgomis.

Kaip vyks susitikimas? Gegužės  21 d. 18 val. susitiksime prie Trakų pilies tilto. Pasiskirstysime komandomis ir valtelėmis plauksime švarinti Galvės ežero salas. Antroje susitikimo pusėje apžvelgsime atsakingo verslo tendencijas, pasidalysime originaliausiomis įmonių idėjomis, pasakosime apie lyderių vykdomas veiklas.

Kas gali dalyvauti susitikime? 

  • Įmonių, kurios dalyvavo konkurse, atstovai,
  • asmenys, kurie domisi verslo socialine atsakomybe,
  • savanoriai.

Kviečiame atvykti su kolegomis, bičiuliais ar šeimos nariais.

Kada: gegužės 21 d. (ketvirtadienis)

Laikas: 18 val. (trukmė – 2 val.)

Kur: Trakai. Susitinkame prie Trakų pilies tilto.

Kontaktai: aurimas@rupi.lt

Kaip pasiruošti: patogi sportinė apranga. Šiukšlių maišais ir guminėmis pirštinėmis pasirūpins organizatoriai.

Registracijos formą rasite čia.

SVARBU: Geri darbai kartais priklauso nuo gerų orų. Jei oras nurodytą dieną būtų nepalankus, apie pasikeitimus informuosime registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu.

Scroll to Top