Geriausios rekomendacijos atsakingam verslui

Esame dėkingi, kad skaitote verslasatsakingai.lt puslapį ir dalinatės idėjomis, kurios padeda kurti verslą atsakingai.

Verslas atsakingai tikslas — dalytis gerąja Lietuvos įmonių patirtimi, įkvėpti ir motyvuoti bei burti atsakingų įmonių bendruomenę. Todėl kiekviena esanti ir naujai prisijungusi įmonė yra didelis mūsų darbo įvertinimas.

Tai buvo naujų atradimų ir augimo metai, subūrėme socialiai atsakingo verslo bendruomenę, trečius metus iš eilės organizavome didelio dėmesio sulaukusį „Verslas atsakingai“ konkursą. Negana to, mūsų komanda drauge su savano­ri­ais švarino Ner­in­gos paplūdim­į, gamino inkilus paukšči­ams, sodino medžius,  trečius metus iš eilės atliko neprik­lau­somą Nemuno ir Ner­ies van­dens ekologinės būk­lės tyrimą, or­ga­ni­zavo nemokamą eko stovyklą vaikams, sub­ūrė Lietu­vos ugdy­to­jus į žaliųjų erd­vių kūrimo forumą „Žalia pėda“, Lietu­vos ugdymo įstaigoms dovanojo atsak­ingą elgesį skati­nančius ženklus „Nešiukšlink“, išleido nau­jus žurnalo OZONAS  numerius.

Jei praleidote: dalinamės 2016 metų skaitomiausių Verslas atsakingai straipsnių sąrašų 

  • Ar jūsų įmonės darbuotojai yra laimingi?
  • „Verslas atsakingai“ konkurso nugalėtojai, dalyviai ir lyderiai
  • Darbuotojų gerovės kūrimas
  • Efektyvus ĮSA veiklų viešinimas
  • Kaip surengti nepamirštamą vasaros šventę įmonės darbuotojams
  • 5 žingsniai, kuriuos turėtumėte žengti, norint įdiegti elektroninį parašą

Jei esate nuolatinis verslasatsakingai.lt skaitytojas, o gal šį puslapį skaitote tik pirmąją savaitę, norime Jums padėkoti ir palinkėti, kad 2017 metai būtų įsimintini ne pasiektais finansiniais tikslais, bet ir padarytais gerais darbais.

Šio tinklalapio sėkmė — tai atsakingų žmonių bendruomenė, kuriai rūpi teigiami pokyčiai. Su nekantrumu žvelgiame į 2017 metus, nėra abejonių, kad ir šiais metais dalysimės praktiniais socialiai atsakingo verslo patarimais ir naujovėmis.

Scroll to Top