Geriems darbams strategijų nereikia

“Tam, kad daryti gerus darbus nereikia nei sudėtingų planų, nei strategijų” sako UAB “Eugesta” darbuotojai. Spalio 11 d. 10 val. ryto į Alešiškių kaimą iš skirtingų Lietuvos kampelių sugužėję įmonės darbuotojai turėjo vieną kilnų tikslą – padėti sutvarkyti senolės kiemo teritoriją ir nugriauti kieme stovintį pavojingą statinį.

3 valandas įmonės savanorių komanda sugriovė gyvybei pavojingą tuščią tvartą ir išvalė kiemo teritoriją. Senolė džiaugėsi, kad pagalbos sulaukė pačių laiku – kalakutai užaugo ir galės persikelti į naują tvartą.

Nuveikto darbo rezultatas: erdvesnė ir saugi kiemo teritorija, močiutė turės malkų namo šiltinimui, geri prisiminimai ir teigiamos emocijos visiems.

Smagiai padirbėjus, įmonės darbuotojai neskubėjo skirstytis. Mėgavosi auksinio rudens spalvomis, pasivaikščiojo po didžiulį obuolių sodą, džiaugėsi stebėdami besiganančias stirnas, ragavo pagal senus receptus gamintus lietuviškus patiekalus bei pasikaitino pirtelėje.

Panašias akcijas įmonė vykdo nuo 2011 metų, kai prisijungė prie Jungtinių Tautų Pasaulio susitarimo už atsakingą verslą ir viešai pasižadėjo vadovautis atsakingais principais. Įmonės kolektyvas mielai prisijungia prie panašių iniciatyvų ir aktyviai dalyvauja.

Scroll to Top