Idėjų ir rankdarbių konkursas „Kalėdines dovanas pasidaryk pats“

2012-12-20

Kviečiame visus išradingus ir kūrybingus žmones dalyvauti idėjų ir rankdarbių konkurse „Kalėdines dovanas pasidaryk pats“!

Jau ne vieną dešimtmetį Šv. Kalėdos yra itin komercializuotos – daugumai žmonių ši šventė asocijuojasi su lakstymu po sausakimšas parduotuves ir nemenkomis išlaidomis dovanoms. Apdovanoti šeimos narius, draugus, gimines iš tiesų nelengvas uždavinys, kai vitrinos ir lentynos užkimštos menkaverčiais kinietiškais niekučiais. Tačiau nėra padėties be išeities. Kad ir nedidukė, bet rankų darbo dovana visada bus labiau vertinama, nei iš pareigos nupirktas niekutis.

Siūlykite savo idėjas, kaip neišlaidaujant, o svarbiausia – savo rankomis sukurti, padaryti kalėdines dovanas artimiesiems ir draugams.

Registruokitės http://www.geroszinios.lt/naujienos/lt/laisvalaikis/8796?Ideju_ir_rankdarbiu_konkursas_Kaledines_dovanas_pasidaryk_pats ir talpinkite nuotraukas su savo darbeliais, pasiūlymais bei trumpai aprašykite, kaip, ką ir iš ko daryti. Fotografijas konkursui kiekvienas dalyvis gali kelti pats, prieš tai tapęs portalo „Geros žinios“ registruotu nariu.

Darbus konkursui teikti galite nuo lapkričio 23 iki gruodžio 16 d., o balsuoti – iki gruodžio 19d. Gruodžio 20 d. bus skelbiami pirmų trijų vietų laimėtojai, kurie gaus kvapnias, natūralias ir praktiškas „Kvapų namų“ dovanas.

Kalėdinių dovanų konkurso rezultatai: sveikiname nugalėtojus!

Likus vos 5 dienoms iki stebuklingo šv. Kalėdų ryto, baigėsi VšĮ „Kultūros idėjų institutas“ organizuotas konkursas „Kalėdines dovanas pasidaryk pats“.

Konkursas sulaukė iš tiesų didelio tiek dalyvių, tiek portalo www.geroszinios.lt lankytojų dėmesio. Konkursui buvo pateikta net 170 kalėdinių dovanų idėjų, siūlančių, kaip patiems padaryti dovanas ir pradžiuginti savo artimuosius bei draugus. Konkurso darbų įvairovė tikrai didelė: nuo paprastų, bet originalių iki itin kruopščių ir dailių rankdarbių.

Už pateiktus darbelius aktyviai balsavo portalo www.geroszinios.lt lankytojai ir jų sprendimu 1-3 vietų laimėtojais tapo šių dovanų idėjų autoriai:

  1. http://www.geroszinios.lt/dovanu_konkursas/?c=129, Julita, darbas „karoliukais dekoruota eglutė“. Balsavo: 2676.
  2. http://www.geroszinios.lt/dovanu_konkursas/?c=85, Eglė, ekologiška dovanėlė. Balsavo: 2449.
  3. http://www.geroszinios.lt/dovanu_konkursas/?c=226, Nesta, veltos dovanėlės. Balsavo: 1370.

Su laimėtojai susisieksime asmeniškai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir balsavusiems. Linkime šv.Kalėdų rytą gauti ir dovanoti rankų darbo dovanas!

Scroll to Top