Kaip organizuoti aplinką tausojančią akciją “Dalinkis automobiliu”

Ryto rutina ir spūstys kelyje daugeliui iš mūsų nėra maloniausia dienos dalis. Tačiau net ir laiką, kurį sugaištame važiuodami į darbą, galime paversti veikla, kuri padeda geriau pažinti vieniems kitus ir skatina veikti komandoje. Iš pat ryto gerai nusiteikę darbuotojai ne tik bus produktyvesni ir kūrybingi, bet ir greičiau pasieks užsibrėžtų rezultatų. Kaip organizuoti veiklas, kurios skatina efektyviau planuoti laiką, keičia darbuotojų įpročius bei įkvepia rūpintis gamta?

UAB “Callcredit operations” akcija “Dalinkis automobiliu” jau daugelį metų organizuojama pagrindiniame biure Leeds mieste Anglijoje. Graži tradicija vykdoma ir kituose grupės biuruose, ne išimtis ir Kaunas. Jos metu darbuotojai kviečiami užuot į darbą važiavus kiekvienas savo automobiliu, kooperuotis ir į darbą vykti viena transporto priemone. Taip darbuotojai skatinami tausoti gamtą ir planuoti keliones. Tai ypač patogu, jeigu kolegos gyvena visai netoliese arba pakeliui į darbą ir iš jo.

Visi darbuotojai dalyvavę akcijoje buvo paprašyti nusifotografuoti ir atsiųsti nuotrauką. Akcijos dalyvius įmonė apdovanojo nemokamais pietumis restorane, o nugalėtojų ekipažui buvo įteikti diplomai ir šokoladiniai medaliai. Tokia smagi akcija tampo kasmetine ir labai laukiama įmonės tradicija.

Tik prasidėjus šiai akcijai sužinojau, kad kolega Tomas gyvena vos už kelių namų. Taigi, dabar dažniau važiuosime namo kartu.” Rusnė

Nebūtina laukti akcijų atrakcijų, kad galėtum šalia gyvenančiam kolegai padaryti gerą darbą. Tokia akcija naudinga abiems pusėms: smagi kelionė į darbą kartu gali virsti į gražią draugystę už darbo ribų.” Vaida

Kaip organizuoti aplinką tausojančią ir bendradarbiavimą skatinančią akciją “Dalinkis automobiliu” įmonėje

  1. Informuokite įmonės darbuotojus apie akcijos “Dalinkis automobiliu” datą, tikslus ir prizą. Akcijos tikslas — paskatinti įmonės darbuotojus drauge vykti į darbą ir taip ne tik laimėti, bet ir tausoti mus supančią aplinką.
  2. Nurodytą dieną kvieskite darbuotojus atsiųsti savo komandos fotografiją (asmenukę) tiesiai iš automobilio. Išrinkite nugalėtojus.
  3. Dalyvius apdovanokite šauniais prizais (pvz, pietumis restorane), o daugiausiai darbuotojų subūrusią komandą —  nugalėtojų diplomais bei šokoladiniais medaliais.
  4. Atsakingo verslo idėjomis dalinkitės su įmonės partneriais, pakvieskite juos dalyvauti panašiose akcijose.

“Dalinimosi akcija ne tik prisideda prie mažesnio transporto naudojimo ir gamtos saugojimo, bet svarbiausia suartina ir leidžia labiau pažinti vienas kitą, kas labai svarbu dirbant kolektyve.”  Justina

Tokios akcijos ne tik sukurs draugišką atmosferą, bet ir paskatins įmonės darbuotojus koreguoti savo įpročius ir taip tausoti mus supančią aplinką.  Prisidėti prie švaresnės aplinkos galime kiekvienas ir tam nereikia jokių papildomų išlaidų ar priemonių.

Scroll to Top