Konkursas Lietuvos įmonėms “Verslas atsakingai”

2015-02-13

Dirbti atsakingai – tai pasižiūrėti plačiau į verslo daromą poveikį bei į galimybes jį sumažinti. O taip pat sistemingai siekti ne tik geresnių ekonominių rezultatų, bet ir pagerinimų socialinėje bei aplinkosauginėje srityse tiek įmonės viduje, tiek ir už jos ribų. Drauge – tai būdas būti žingsniu priekyje konkurentų, geriau pasiruošus su pasauliniais aplinkosauginiais bei socialiniais iššūkiais susijusioms rizikoms.

Kviečiame Lietuvos įmones prisijungti prie atsakingų Lietuvos įmonių ir dalyvauti “Verslas atsakingai” konkurse. Konkurso „Verslas atsakingai“ 2014 tikslas – skatinti verslo atsakomybę, išrinkti ir apdovanoti atsakingiausią Lietuvos įmonę, kuri 2014 metais labiausiai prisidėjo prie aplinkosauginės veiklos bei socialinės gerovės kūrimo.

Nėra vienos formulės, kaip būti atsakingu. Kiekviena įmonė turėtų įvertinti svarbiausius savo daromus poveikius ir siekti juos sušvelninti. Kitais žodžiais tariant, svarbiausia yra spręsti didžiausias keliamas problemas. Konkurso klausimyne pateikiame, „Verslas atsakingai“ nuomone, reikšmingus įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) aspektus. Kita vertus, tikėtina, kad jūs paminėsite ir kitose srityse vykdomas ĮSA veiklas, aktualias jūsų verslui.

Anketą prašome užpildyti iki 2015 metų kovo 31 dienos.

Konkurso anketą rasite čia.

Klausimų sąrašas parsisiuntimui.

Konkurso rezultatai bus skelbiami balandžio 24 dieną www.verslasatsakingai.lt.

Konkurso “Verslas atsakingai” vertinimo komisija:

Artūras Necejauskas – aplinkosaugos ekspertas, pirmojo lietuviško žurnalo apie ekologiją ir gamtosaugą “OZONAS” įkūrėjas.
Aurimas Stabingis – VšĮ “Rūpi” direktorius, visuomeninkas.
Diana Lietuvininkė – VšĮ “Rūpi” projektų vadovė, svetainės verslasatsakingai.lt redaktorė.
Eglė Subačiūtė — konkurso “Verslas atsakingai” 2013 nugalėtojų UAB “Callcredist Operations” atstovė.
Konkursą organizuoja VšĮ “Rūpi”. Kviečiame tapti atsakingo verslo Lietuvoje dalimi ir dalyvauti “Verslas atsakingai” konkurse.

“Verslas atsakingai” 2013 konkurso nugalėtojų UAB “Callcredit Operations” video.

Scroll to Top