Konkurso “Išeini? Išjunk mane” nugalėtojas

2013-11-06

Visą spalio mėnesį mokiniai iš 73 Lietuvos mokyklų aktyviai dalyvavo VšĮ “Rūpi” inicijuotame aplinkosauginiame projekte “Išeini? Išjunk mane”. Projekto uždavinys — išsiaiškinti, kaip mokykloje taupyti popierių, vandenį, elektrą ir šilumą bei sukurti atsakingos mokyklos principus.

Mokiniai maloniai stebino aktyvumu ir išradingumu.

Džiugu pranešti, kad projekto dalyviai maloniai stebino savo išradingumu, nuoširdumu, originaliomis idėjomis bei noru sąmoningai vartoti. Atsakingos mokyklos principus mokiniai iliustravo ne tik nuotraukomis, piešinias, taupymo naudos skaičiavimais, apklausos anketų rezultatais, pasižadėjimais taupyti, bet ir kūrė linksmus bei išradingus video filmus!

Atsakingos mokyklos principus kurė visa bendruomenė.

Mokiniai pasakoja, kad sukurtais atsakingos mokyklos principais jie dalinosi su mokyklos vadovybe, pristatė tėvų susirinkimų metu, viešino mokyklos pranešimų lentoje, skelbė mokyklos tinklalapyje, socialiniuose tinkluose, aktyviai diskutavo bei siuntė mums.

Nuoširdžiai dėkojame ne tik aktyviems Lietuvos mokiniams, kuriais pagrįstai galime didžiuotis, bet ir atsakingiems mokytojams, kurie įkvėpia dalyvauti prasmingoje veikloje ir į veiklas įtraukia visą mokyklos bendruomenę! Ačiū.

Taigi… kas nugalėjo?

Projekto “Išeini? Išjunk mane” nugalėtojais tampa: Palangos senosios gimnazijos IIE klasė (nugalėtojų darbas).

Klasei bus suteiktas “Atsakingos klasės vardas” ir įteiktos šveicariškos gertuvės SIGG (kiekvienam mokiniui bei klasės mokytojui). Sveikiname nugalėtojus!

Devynios geriausius atsakingos mokyklos principus atsiuntusios klasės gauna prizus-siurprizus. Sveikiname visus!

Kas toliau?

VšĮ “Rūpi” komanda apibendrins mokinių pasiūlymus ir parengs bendrus atsakingos mokyklos principus, kuriais pasidalins su visomis Lietuvos mokykloms bei Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.

Pasibaigus konkursui kviečiame ir toliau atsakingai taupyti vandenį, elektros energiją, popierių ir šildymą ne tik mokykloje, bet ir namuose. Lai akcijos lipdukai “Išeini? Išjunk mane” mums primena — būkime atsakingi, skleiskime prasmingas idėjas bei ugdykime gražius įpročius ateities kartoms.

Scroll to Top