Konkurso ”Verslas atsakingai” 2016 nugalėtojas

Su dideliu džiaugsmu dalinamės konkurso ”Verlas atsakingai” rezultatais — šiu metų nugalėtoju išrinkta UAB ”Antalis”!

Trečius metus iš eilės konkurse dalyvaujanti įmonė gali didžiuoti ne tik ilgamete patirtimi vykdant socialinės atsakomybės veiklas, bet ir darbuotojais, kurie nestokoja originalių idėjų, nuoširdžiai ir aktyviai daro gerus darbus.

Konkurso nugalėtojas buvo renkamas ne tik vertinant įmonių pateiktus raštiškus atsakymus apie socialinės atsakomybės veiklas, bet ir lankantis įmonėse, bendraujant gyvai ir užduodant komisijos narių klausimus. Komisija, kurios nariais yra atsakingo verslo, aplinkosaugos specialistai, nugalėjusių įmonių atstovai, visuomenės veikėjai, gegužės mėnesį lankėsi įmonėse Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose.

Konkurso nugalėtoju buvo išrinkta UAB ”Antalis” (Vilnius). Įmonė užsiima prekyba vaizdinėmis reklamos medžiagomis, pakavimo ir švaros prekėmis, didmenine prekyba popieriumi.

Įmonė kiekvienais metais vykdo “Klimato kompensavimo projektą”. Klientai pirkdami popierių gali įsigyti EKO kreditus ir taip prisidėti prie medžių sodinimo projekto ir kompensuoti popieriaus gamybos ir transportavimo metu išskirtą anglies dioksidą. Visos kreditų lėšos skiriamos „Plan Vivo“ sertifikuotam medžių sodinimo projektui Malavyje, Afrikoje. UAB „Antalis“ nuolat tobulina tiekimo grandinę, teikia informaciją apie produktų kokybę ir gamybos grandinę (CoC), kuri atskleidžia popieriaus produktų gamybos ciklą nuo miško iki pirkėjo. Šiais metais įmonė išsirinko ” Svajoklių komitetą”, kuriam priklauso darbuotojai iš įvairių skyrių.” Svajoklių komitetas” ne tik inicijuoja socialinės atsakomybės ir aplinkosaugines veiklas, bet ir organizuoja renginius, vykdo įvairias įniciatyvas.

Pasak konkurso organizatorių svarbu paminėti konkurso dalyvius, kurie ypač pasižymėjo tam tikrose srityse.

Brandžiu požiūriu į socialinės atsakomybės veiklas išsiskyrė nekilnojamojo turto vystymo įmonė UAB ”Nuova” (Kaunas). Nors įmonėje tik dešimt žmonių, tačiau gerų darbų daro daug: remia ir prisideda organizuojant įvairius kultūros renginius Kaune, padeda gabiems vaikams siekti mokslų, aktyviai prisideda sprendžiant vaikų globos namų reformos klausimus, kuria inovatyvius nekilnojamojo turto projektus su žaliųjų erdvių akcentavimu.

Konkurso ”Verslas atsakingai” prizas — vertikalusis sodas paletėje. Vertikaliame sode augantys augalai kuria unikalią erdvę darbovietėje, kuria malonu ne tik grožėtis, bei ir rūpintis bei, kartu sukolegomis, džiaugtis sodelio vaisiais (pomidoriukais ar žemuogėmis).

Scroll to Top