Konkurso “Verslas atsakingai” nugalėtojas — UAB “Callcredit Operations”

2014 metų kovo mėnesį Lietuvoje vyko konkursas, kurio tikslas išrinkti ir apdovanoti atsakingiausią Lietuvos įmonę. Konkurso “Verslas atsakingai” organizatorius VšĮ Rūpi.

 Konkurso tikslas — ne tik formalus anketų pildymas, bet gyvi susitikimai, diskusija apie įmonių socialinės atsakomybės veiklas, iškilusias problemas, naudą ir patirtį.

Kvietimus dalyvauti konkurse, kartu su konkurso atributika (ekokultūros žurnalas Ozonas, lipdukai skatinantys taupyti bei eko  rekomendacijos) gavo daugiau kaip 700 Lietuvos įmonių ir organizacijų.

Konkurso nugalėtojas buvo renkamas vertinant įmonių socialinės atsakomybės veiklas, darbuotojų įsitraukimą, ilgalaikiškumą, korupcijos prevenciją, aplinkosauginius projektus, darbą su bendruomenėmis, išteklių tausojimas, personalo mokymus atsakingo verslo tema ir sąžiningą ir skaidrų apmokėjimą,  pasirenkamus atsakingus tiekėjus ir partnerius.

Konkurso “Verslas atsakingai” nugalėtojas — UAB Callcredit Operations; tarptautinė kredito rizikos vertinimo, rinkodaros paslaugų, vartotojų informacijos, interaktyvių sprendimų ir konsultacinė analitikos ekspertų įmonė.

Taip pat norime išskirti įmones, kurios labiausiai pasižymėjo atskirose srityse:

Socialinės atsakomybės srityje — UAB Statoil Fuel & Retail Lietuva; didmeninė ir mažmeninė prekyba degalais.

Kompensacinių progamų įgyvendinimo srityje — UAB “Antalis”; didmeninė prekyba popieriumi, pakavimo ir vaizdinės komunikacijos medžiagomis bei švaros ir higienos prekėmis.

Scroll to Top