Kviečiame: gegužės 21 d. Trakų salų valymas

2015-05-17

Visą balandžio mėnesį vykusio konkurso “Verslas atsakingai” tikslas — dalytis gerąja įmonių patirtimi ir išrinkti įmonę, kuri labiausiai prisidėjo socialinės gerovės kūrimo ir aplinkosauginių veiklų. Konkurso metu komisijos nariai ne tik vertino pateiktas veiklų ataskaitas, bet ir gyvai susitiko su įmonių atstovais. Susitikimų metu diskutavome apie vykdomas veiklas, iššūkius su kuriomis susiduria įmonės, sprendimo būdus ir pasiektus rezultatus. Sukauptomis žiniomis norime pasidalyti su Jumis gegužės 21 d. Trakuose.

Gegužės 21 d. kviečiame dalyvauti VšĮ “Rūpi” organizuojamame susitikime, kurio metu valysime Trakų salas.

Kas gali dalyvauti susitikime? Renginys atviras visiems.
Įmonių, kurios dalyvavo konkurse atstovai,
asmenys, kurie domisi verslo socialinės atsakomybe,
savanoriai.
Kviečiame atvykti kartu su šeimos nariais.

Kaip vyks susitikimas? Gegužės 21 d. 18 val. susitiksime prie Trakų pilies tilto. Iš ten susiskirstysime komandomis ir plauksime rinkti šiukšles Galvės ežero salose. Grįžę dalysimės įspūdžiais. Susitikimo antroje pusėje pristatysime konkurso rezultatus, apžvelgsime atsakingo verslo LIetuvoje tendencijas ir lyderių vykdomas veiklas bei pasiektus rezultatus.
Kada: gegužės 21 d.
Laikas: 18 val. (trukmė – 2 val.)
Kur: Trakai. Susitinkame prie Trakų pilies tilto.
Kontaktai: aurimas@rupi.lt
Kaip pasiruošti: patogi sportinė apranga. Šiukšlių maišais ir guminėmis pirštinėmis pasirūpins organizatoriai.

SVARBU: Geri darbai kartais priklauso nuo gerų orų. Jei oras nurodytą dieną būtų nepalankus, apie pasikeitimus informuosime registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu.

Scroll to Top