Naujas OZONAS jau laukia Jūsų!

2018-09-17

Naujas „Ozono“ numeris – jau įprastose platinimo vietose!

Jei įsivaizduotume visą Žemės istoriją, suspaustą į vienerius metus, Homo sapiens gimimas įvyktų likus vos vienuolikai minučių iki Naujųjų metų pradžios. Naujausiame „Ozonas“ skaitykite apie žmogų ir jo aplinką, Žemės gyvybės virsmus, gamtos tvarką bei laukinius jausmus.

„Šį numerį norėjosi sukurti labiau laukinišką, nutolusį nuo modernumo rėmų. Jaučiu, kad viena vertus inovacijos yra labai remiamos, kita vertus, žmonės kiek nusivilia, jaučiasi pavargę nuo technologijų, atsakymų bando ieškoti savęs pažinime. Savęs paieškos yra tartum nauja kryptis, kurioje žmonės iš naujo ieško atsakymų, kaip gyventi, ką kurti, kaip elgtis su tomis pačiomis technologijomis.“ 

— sako žurnalo redaktorė Lina Bakšytė.

Rekomenduojame atsiversti:

20 psl. — Autochtonai ir aplinkosauga. Straipsnyje kuriame klausiame, kokias pamokas pasauliui vertėtų išmokti iš vietos senųjų gyventojų ir kviečiame permąstyti progreso bei modernybės idėjas.

36 psl. — Pienas ar pienas? Apie vienos srities produktų pavadinimų draudimą ir kaip jis gali didinti atskirtį tarp visavalgių, vegetarų bei veganų.

46 psl. — Kartą indijoje… . Kur komunikacijos agentūros „Gravitas Partners“ vadovas Donatas Bedulskis pasakoja, nuo ko prasideda socialinės atsakomybės komunikacija.

„Ozonas“ platinamas šalies įmonėse, kavinėse, bibliotekose, švietimo įstaigose, taip pat atvirai prieinamas svetainėje ozonas.lt. Žurnalas skaitytojams yra dovanojamas, todėl perskaitę dalinkitės juo su savo artimaisiais ar kolegomis.

Siūlykite naujas Ozono skaitymo vietas, rašydami elektroniniu paštu aurimas@rupi.lt. Leidinį platiname kavinėse, švietimo įstaigose bei verslo organizacijose, visuose Lietuvos regionuose. Leidinys yra nemokamas, todėl kviečiame dalintis juo su draugais bei kolegomis.

Smagaus skaitymo!

Scroll to Top