Nemokamų praktinių seminarų ciklas „Apie aplinkai ir žmogui draugišką gyvenimo būdą paprastai ir praktiškai“

2012-02-15

Pokyčiai šiandieniniame pasaulyje vyksta itin sparčiai ir bene visose gyvenimo srityse. Prie jų tenka taikytis išeikvojant nemažai savo energijos ir pastangų arba galima rinktis kitokį – lėtesnį, bet tikresnį gyvenimo būdą.
VšĮ „Kultūros idėjų institutas“ vykdydama visuomenės ekologinį švietimą bei ugdymą, organizuoja nemokamus praktinius seminarus apie kitokį – sveikesnį, savarankiškesnį ir nuo miestų civilizacijos laisvesnį gyvenimo būdą.
Praktinių seminarų ciklo „Apie aplinkai ir žmogui draugišką gyvenimo būdą paprastai ir praktiškai“ metu bus kalbama apie tai, kaip patiems tausoti savo sveikatą ir išlaikyti gerą savijautą, neišleidžiant visų uždirbamų pinigų, kaip užsiauginti maistą nelenkiant nugaros nuo ryto iki vakaro ir kaip pasistatyti namą, neužsikraunant šimtatūkstantinių skolų bankams naštos.

Pirmasis seminaras „Apie augalų ir žolelių kasdienį naudojimą geresnei savijautai, sveikatai ir grožiui“ vyks jau sausio 17 d., 18.30 val. Vilniuje, ISM universiteto patalpose, Arklių g. 18 .
Praktinėmis ir teorinėmis žiniomis dalinsis „Kvapų namų“ lektorė, kvapų kultūros specialistė Laimė Kiškūnė ir žolininkė Vida Bukauskienė.

Seminarų ciklo „Apie aplinkai ir žmogui draugišką gyvenimo būdą paprastai ir praktiškai“ grafikas:

–> 2012.01.17, 18.30 val. Apie augalų ir žolelių kasdienį naudojimą geresnei savijautai, sveikatai ir grožiui:
„Kvepianti gamtos išmintis: aromaterapijos principai ir istorija“,
„Kvapų namų“ lektorė Laimė Kiškūnė, kvapų kultūros specialistės.
“Vaistiniai augalai, galintys pakeisti sintetinius maisto papildus. Vartojimo galimybės ir ypatumai”,
lektorė Vida Bukauskienė, žolininkė.

–> 2012.02.07, 18.30 val. Kaip užsiauginti svajonių namą ir „tinginio“ daržą:
„Eko būstas: ar įmanoma užsiauginti namą? Tiesa ir mitai apie molinių namų statybą“,
lektorius dr. Ričardas Skorupskas, teritorijų planavimo specialistas, geografas, kraštotvarkininkas.
„Gamtinė žemdirbystės pradžiamokslis (I dalis)“,
lektorius Saulius Jasionis, gamtinės žemdirbystės žinovas ir pradininkas Lietuvoje.

–> 2012.02.28, 18.30 val. Mano (eko)gyvenimo būdas: „Gamtinės žemdirbystės principų taikymas praktikoje (II dalis)“,
lektorius Saulius Jasionis, gamtinės žemdirbystės žinovas ir pradininkas Lietuvoje.
„Atsakingas laisvalaikis ir atostogos: apie savanorystę eko ūkiuose ir gyvenimą „kitaip““,
lektorius Skirmantas Ražauskas, eko gyvenvietės ir sveikų produktų el. parduotuvės įkūrėjas.

Seminarus organizuoja VšĮ „Kultūros idėjų institutas“.

VšĮ „Kultūros idėjų institutas“ vykdo visuomenės ekologinį švietimą bei ugdymą. Įstaiga kartu su jaunimo iniciatyvine grupe „Eko karta“ nuolat organizuoja įvairius nemokamus renginius skirtingoms visuomenės grupėms: paskaitas-diskusijas, įvairias kūrybines dirbtuves, aplinkosaugines stovyklas, taip pat gėlių sodinimo akcijas mokyklose bei daržovių sodinimo akcijas vaikų globos namuose ir kt.
VšĮ „Kultūros idėjų institutas“ jau 5-tus metus leidžia ekologiškos kultūros gidą – žurnalą „Ozonas“, kuris taip pat, kaip ir visa kita vykdoma veikla, yra nemokamas ir prieinamas kiekvienam besidominčiam ekologija, darniu vystymusi, aplinkai palankiu gyvenimo būdu ir mūsų visų ateitimi.

Nemokamų praktinių seminarų ciklas „Apie aplinkai ir žmogui draugišką gyvenimo būdą paprastai ir praktiškai“ Vilniuje
2012-01-20

Vasario 7 d., 18.30 val., ISM universitete (Arklių g. 18, Vilnius) vyks praktinių seminarų ciklo „Apie aplinkai ir žmogui draugišką gyvenimo būdą paprastai ir praktiškai“ antrasis renginys „Kaip užsiauginti svajonių namą ir „tinginio“ daržą“. Seminaro metu praktinėmis ir teorinėmis žiniomis apie molinių ir šiaudinių namų statybą dalinsis dr. Ričardas Skorupskas, o apie gamtinę žemdirbystę pasakos gamtinės žemdirbystės žinovas ir pradininkas Lietuvoje Saulius Jasionis.

Išankstinė registracija į seminarą čia: http://tinyurl.com/7c6gzh8.
Vietų skaičius ribotas.

Būsimo seminaro tema „Kaip užsiauginti svajonių namą ir „tinginio“ daržą“ kelia didžiulį žmonių susidomėjimo dar net nepradėjus registracijai, tad organizatoriai žada pasirūpinti didesne sale, kad tilptų visi norintys pasiklausyti, kaip nebrangiai pasistatyti ekologišką būstą ir kaip miesto ritmu gyvenančiam žmogui užsiauginti savų daržovių. Sausio 17 d. vykęs seminaras „Apie augalų ir žolelių kasdienį naudojimą geresnei savijautai, sveikatai ir grožiui“ pritraukė didžiulį skaičių klausytojų – salėje žmonių buvo daugiau nei kėdžių.

Seminarus apie kitokį – sveikesnį, savarankiškesnį ir nuo miestų civilizacijos laisvesnį gyvenimo būdą. organizuoja VšĮ „Kultūros idėjų institutas“.

Sekite mūsų informaciją www.ekologija.lt

Nemokamas praktinis seminaras „Mano (eko)gyvenimo būdas“ Vilniuje

2012-02-10

Vasario 28 d., 18.30 val., ISM universitete (Arklių g. 18, Vilnius) vyks trečiasis ir paskutinis seminaras iš ciklo „Apie aplinkai ir žmogui draugišką gyvenimo būdą paprastai ir praktiškai“.

Pirmieji du šio ciklo seminarai „Apie augalų ir žolelių kasdienį naudojimą geresnei savijautai, sveikatai ir grožiui“ ir „Kaip užsiauginti svajonių namą ir „tinginio“ daržą“ sulaukė didžiulio visuomenės dėmesio, tad manoma, kad trečiajame seminare „Mano (eko)gyvenimo būdas“ dalyvaus vėlgi apie 200 žmonių.

Seminaro „Mano (eko)gyvenimo būdas“ metu praktiniais patarimais ir žiniomis apie „tinginio“ daržą toliau dalinsis gamtinės žemdirbystės žinovas Saulius Jasionis, apie kitokį gyvenimo ir keliavimo po pasaulį būdą pasakos eko gyvenviečių entuziastas Skirmantas Ražauskas, o VšĮ „Baltijos aplinkos forumas“ atstovės suteiks klausytojams vertingos informacijos apie pavojus slypinčius mus supančiuose daiktuose: kas yra pavojingos medžiagos, kaip ir kodėl jos atsiduria kasdienio vartojimo prekėse ir aišku, kaip galime jų išvengti. Taip pat bus paliesta ir nano technologijų tema – kas tai yra, kur ir kodėl naudojama bei kokios nepageidautinos nanodalelių savybės.

Išankstinė registracija į seminarą: http://tinyurl.com/7c6gzh8
Vietų skaičius ribotas, tad iš anksto atsiprašome jei ne visi norintieji pateks į renginį.

Seminarus apie kitokį – sveikesnį, savarankiškesnį ir nuo miestų civilizacijos laisvesnį gyvenimo būdą. organizuoja VšĮ „Kultūros idėjų institutas“.

Scroll to Top