Nešiojamos peleninės iš antrinių žaliavų

2014-06

Tyrimai rodo, kad rūkaliai ne tik kenkia savo sveikatai, bet ir, mesdami nuorūkas kur papuolė, daro didelę žalą gamtai. Paklauskite pažįstamo rūkaliaus, kiek nuorūkų per dieną jis numeta tiesiog ant žemės? Atsakymas Jus šokiruos!

Nors už ne vietoje numestą nuorūką Lietuvoje yra taikomos didžiulės baudos, padėtis nesikeičia —  nuorūkų kalnai pakelėse, parkuose, populiariose viešosiose vietose, prie daugiabučių namų laiptinių, tik auga.

VšĮ “Rūpi” komanda inicijuoja aplinkosauginę akciją, kurios metu bus dalinamos daugkartinės, nešiojamos peleninės, pagamintos iš antrinių žaliavų. Nešiojamų peleninių paskirtis — neteršiant gamtos išmesti nuorūką. Rūkaliams nebereikės sukti galvos, kur saugiai ir tvarkingai išmesti nuorūką, o tvarkos prižiūrėtojams, užuot gaišus laiką renkant nuorūkas bei tuštinant lauko pelenines, atsiras daugiau laiko puoselėti mūsų aplinką.

Tikime, kad nešiojamos peleninės ne tik sumažins taršą miestuose, bet ir paskatins rūkalius į gamtos teršimą žiūrėti atsakingai. Gyventi švarioje aplinkoje be nuorūkų bus maloniau visiems.

Scroll to Top