Nuotraukų konkursas „Žalias pėdsakas“. Epilogas

2010-02-03

Ačiū visiems fotografavusiems, pozavusiems, skaičiusiems ekologines rekomendacijas ir ieškojusiems žalių pėdsakų. Juos buvo bandoma atrasti visur – gatvėje, miške, sode, lauke, ore ir net Indijoje (žr. galeriją apačioje).
 
Audringi plojimai nuotraukų konkurso nugalėtojams:
Kodėl nugalėjo būtent šių nuotraukų autoriai? Todėl, vadovaujamės sena, bet nepasenusi tiesa – genialumas slypi paprastume.
 
1-oji nuotrauka. Tiksliau, visa juostelė su vandens ir elektros energijos taupymo siužetu pasakoja apie kasdienius, elementarius, tačiau vėl ir vėl užmirštamus poelgius. Taip, tai ne dar vienas „Photoshop“ programos apdorotas sintetinis „perlas“, bet tikra (tikimės, iš perdirbto popieriaus:)) ir nuoširdi gimnazistų idėja.
 
2-oji nuotrauka. Rūšiuoti atliekas, daugiau ar mažiau, galime visur – ir Lietuvoje, ir Indijoje. Nors esmė – ne galimybėse. Žavu, kai žmonės iš egzotiškų kraštų parsiveža ir kitokių „egzotiškų“ įspūdžių.
 
3-oji nuotrauka. Ši močiutė turbūt net nežinojo, kad ją kažkas fotografuoja. Nežinojo ir prie raudonos beretės priderintas dryžuotas krepšys, pasiūtas tais laikais, kai frazė: „Aš medžiaginis ir daugkartinis. Aš – ant bangos“ dar neturėjo šifruotės.
Scroll to Top