Rūpi Neringa 2014 Įspūdžiai

2014-05-30

Savanoriškas pliažų valymas Lietuvoje dar nėra įprasta praktika, tačiau užsienyje tai labai populiarus laiko praleidimo būdas. VšĮ Rūpi savanoriai ir komanda, norėdami atkreipti žmonių dėmesį į teršiamus Baltijos jūros pliažus, š.m. gegužės 24-25 dienomis organizavo tradicinę Rūpi Neringa akciją.

Nors iš pažiūros pliažas atrodė gan švarus, pažiūrėjus atidžiau paaiškėjo,  kad visur mėtėsi skardinės, plastikiniai maišeliai, helio balionų likučiai ir kitos ilgai neįrančios šiukšlės. Pakeliui sutikti poilsiautojai teiravosi, kokia čia akcija ir kodėl reikia valyti pliažus? Dažnai nutinka taip, kad švarą suprantame skirtingai. Todėl panašios akcijos skatina ne tik dalyvaujančių asmenų sąmoningumą, bet ir keičia atsitiktinių praeivių požiūrį į juos supančią aplinką, vartojimą ir atsakomybę.

Neringos valymą vainikavo vakaras, kuris visiems padovanojo nuostabius potyrius — miegą po atviru dangumi su puikiu vaizdu į žvaigždes, čia pas šokinėjančias voveres bei už 50 metrų ramiai besiganantį briedį.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir kviečiame Tave kartu daryti gerus darbus. 

Scroll to Top