Seminaras „Atsakingo ir aplinkai draugiško gyvenimo būdo link“

2012-01-06

 Net ir didžiausiems cinikams būtų sunku nuneigti jog vyksta sparti klimato kaita. Šito fakto nuneigti ar ignoruoti tiesiog neįmanoma, tad reikia ruoštis kitokiam gyvenimui ateityje ir tinkamai šviesti bei ugdyti jaunąją kartą, gebančią prisitaikyti ne tik prie iš principo kintančių rinkos ekonomikos sąlygų, bet ir socialinių bei klimatinių gamtinių pokyčių, kuomet gali tekti patiems augintis maistą, rasti netradicinius būdus kaip apsirūpinti būtiniausiais dalykais ir visa tai daryti atsakingai ir nekenkiant nei gamtai, nei žmogui.

Siekiant įsigilinti į tokias temas kaip klimato kaita, GMO, atsinaujinanti energija, gamtinė žemdirbystė ir ekologinis mokinių ugdymas, Lietuvos biologijos mokytojų asociacija ir VšĮ „Kultūros idėjų institutas“ organizuoja seminarą Lietuvos biologijos, geografijos ir chemijos pedagogams,

 

Seminaro lektoriai:

  • Aldona Galvonaitė, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos, prie Aplinkos ministerijos, klimatologijos skyriaus vedėja

  • Irena Kondrotienė, Skuodo P. Žadeikos gimnazija.

  • Regina Stankevičiūtė, Vilniaus rajono Paberžės “Verdenės” vidurinė mokykla.
  • Saulius Pikšrys, bendrijos “Atgaja” vadovas, Lietuvos žaliųjų sąjūdžio partijos pirmininko pavaduotojas.

  • Andrejus Gaidamavičius, Geologijos ir geografijos instituto, Kvartero tyrimų laboratorijos geologijos krypties doktorantas.

  • Saulius Jasionis, gamtinės žemdirbystės guru Lietuvoje.

Seminaras vyks:2012 m. sausio 5 d., nuo 10 iki 16 val. Lietuvos edukologijos universitetas, Gamtos mokslų fakultetas, Studentų g. 39, Vilnius, A 11 auditorijoje.

Išankstimė registruokitės į seminarą: el. paštu: dromas2@gmail.com iki 2011 m. gruodžio 28 d. 

Scroll to Top