Trakų Galvės ežero salos (2010)

2010-05-26

Kartojasi metų laikai, grįžta ir geri darbai (gaila, kad ne tik jie). Tarptautinę šeimos dieną Gausių šeimų asociacija su „Rūpi“ ir vėl šventė Trakų Galvės ežero salose. Tik šį kartą akivaizdžiai švaresnėse (čia skaitykite praėjusių metų prisiminimus). Beje, šiemet prisijungė ir„Ozonas“.
 
Per metus salose įvyko nemažai pokyčių – įsikūrė daug naujų įvairaus plauko (nuo plunksnų iki kailio) svečių. Pasisveikinti spėjome tik su vienais. Deja, labai netinkamu laiku ir vietoje (žiūrėkite nuotraukas). Taip nutinka, kai ne tik aplinką teršiantys, bet ir ją tvarkantys žmonės kišasi į gamtos reikalus. Arba kai naujo būsto savo šeimai ieškantis graužikas apartamentus išsirenka saloje paliktuose senuose čiužiniuose. Tada pasirodo gamtos globėjai raudonomis pirštinėmis ir viską sunaikina (gerai, kad vaikai nematė). Absurdas iš didžiosios raidės.
 
Gal jau pakaks istorijų, kad pagaliau suvoktume?
 
Kad ir kaip būtų pikta ir apmaudu, vis dėlto džiaugiamės, kad be lemtingų čiužinių, lyginant  su praėjusių metų 2 tonomis, surinkome tik keliolika nepilnų maišų šiukšlių.  Vadinasi, galime tikėtis, kad ateityje į Trakų salas grįšime visai kitais tikslais. Žinoma, švariais.
 
„Rūpi“
Scroll to Top