Vaikai prisipažįsta: supratau, kad galiu daryti tai, ko nebuvau daręs!

2015-08-26

Praėjus kelioms savaitėms po nemokamos vaikų vasaros stovyklos, kurią organizavo VšĮ „Rūpi“, vaikai aktyviai dalinasi savo įspūdžiais ir klausia, kada galės susitikti dar kartą. Pasak stovyklautojo Danilo, įspūdžiai po stovyklos tiesiog nerealūs, jam viskas buvo įdomu: ir maistas skanus, ir veiklos patiko, ir pats galėjo pasireikšti (pynė draugystės apyrankes, gamino maistą).

Išmoko būti be elektronikos ir išdrįso miegoti palapinėje

Stovyklautojai neslepia, kad nustebino patys save. Vieni pirmą kartą miegojo palapinėje, kiti išmoko būti be elektronikos, gamiti maistą ir patikėti patys savimi. „Stovykloje man patiko, išmokau naujų dalykų, susipažinau su naujais žmonėmis, pirmą kartą pamačiau Lietuvos žvaigždę. Išmokau daug ko, geriau plaukti, nukentėjusiam žmogui suteikti pirmąją pagalbą, pasigaminti skanų patiekalą, pasidaryti natūralios kosmetikos, išmokau bendrauti, bendrauti su daug žmonių vienu metu ir tai man labai patiko“ — sako stovyklautoja Saulė.

Šioje stovykloje pirmą kartą išdrįsau miegoti palapinėje ir 5 dienas pabūti be elektronikos – tai nuostabu! Pirmą kartą išsimaudžiau su rūbais, pirmą kartą pastovėjau už save taip, kad net pati buvau nustebusi! Žmonės, kurie supo mane šioje stovykloje nuostabūs! Nes tik jų dėka supratau, kad galiu pabūti kitokia, pabūti laukinė net 5 dienas, galiu valgyti maistą, kurio nesu valgiusi, galiu daryti tai, ko nesu dariusi! Šiems žmonėms esu be galo dėkinga! Ačiū, kad manimi rūpinotės, jūs nerealūs!”, – atvirauja Saulė.

Kamilė – „Stovykla man labai patiko. Stovykloje niekada nebuvo liūdna ir visi vaikai puikiai susibendravo. Visi savanoriai buvo labai draugiški ir visi žmonės, kurie buvo atvažiavę tikrai negailėjo vaišių! Visi užsiėmimai buvo labai įdomūs ir buvo tikrai daug laisvo laiko. Vadovai labai rūpinosi visais vaikais ir visiems padėjo. O maistas buvo tiesiog nuostabus! Nors ir buvo vegetariškas. Kitais metais tikrai noriu ir vėl joje dalyvauti!“.

Erikas – „ Man patiko dainininkai, virėjai, policija, būgnininkai, Tarzanijoje patiko. O labiausiai nepatiko pirmoji pagalba”.

Scroll to Top