Vasaros eko stovykla vaikams – 2017

2017-06-26

VšĮ Rūpi drauge su ūkiu „Nečia“ skelbia 2017 metų stovyklos datas! Stovykla laikas: birželio 26 dienos — liepos 1 diena.

Stovyklos tema – draugiškų aplinkai įpročių ugdymas. Kartu su jaunimu rūpinsimės augalais, prižiūrėsime gyvūnus, eisime į žygius, gaudysime žuvį, dirbsime su moliu, nardysime, kursime ir mokysimės vieni iš kitų. Tradiciškai, stovyklos metu bus vykdomos kūrybinės dirbtuvės, amatų užsiėmimai, aktyvūs žaidimai, diskusijos, problemų sprendimo paieškos, konkursai ir kt.

Stovyklos idėja/tikslas – kad vaikai/jaunimas patys kurtų erdvę, kurioje nori būti, augti ir auginti.

2016 metais vykusios stovyklus metu pamatėme, kad visos aktyvios veiklos tėra tik įdomus fonas galingos visą savaitę gimstančios istorijos, kurios geriausia dalis – vakarinės dainos ir pokalbiai prie laužo bei rytiniai pašnekesių rateliai. Visai nesvarbu liūdni ar linksmi, per lietų ar saulei šviečiant, su kakava ar avižų pienu, su baime pirmą dieną, ar su išsiskyrimo ašaromis – paskutinę.

Kviečiame tapti vadovais – savanoriais. Ieškome žmonių, kurie nori dalytis kažkuo įdomiu ir naudingu, gali pamokyti, tai ką patys moka ar tiesiog pagroti gitara vakare prie laužo.

Stovyklos vieta: Aukštadvario regioniniame parke, Valuikų kaime „NeČia“ sodyboje.

Data: birželio 26 dienos — liepos 1 diena

Organizatoriai: VšĮ „Rūpi“ ir ūkis „NeČia“

Kontaktinis asmuo: Ieva culture@ozonas.lt

Scroll to Top