nemun

Siais metais jau 4 kartą planuojame atlikti nepriklausomą Nemuno ir Nėries užterštumo tyrimą. Gautus rezultatus palyginsime su praeitų metų tyrimais, o taip padėsime sau ir kitimes geriau suvokti kaip ir kuriose vietose kinta vandens kokybė. Tyrima planuojame atlikti birželio mėn.

Daugiau nuotraukų
20160311_130452_resized

Kovo mėnesį minima 40-ies paukščių diena, kuri žymi 40-ies rūšių paukščių rūšių sugrįžimą. Kiekvienais metais kviečiame bičiulius susiburti ir paruošti naujus jaukius namelius grįžtantiems giesmininkams. Nemokamoms dirbtuves organizuoja VšĮ „Rūpi“. Kada: 2018 m. kovo mėn. Tel. nr. 8 655 55 556 (Aurimas) Registracija: rupi@rupi.lt. Su savimi turėkite: vandens, įrankius (nebūtinai). Medžiagomis pasirūpins organizatoriai. Laukiame Tavęs […]

Daugiau nuotraukų
01

Kaip dažnai perkame daržoves prekybos centruose? Kiekvieną kartą pirk­dami daržoves jas pakuojame į plas­tik­inį maišelį, kurį paprastai išmetame tą pačią dieną. VšĮ „Rūpi“ kviečia didinti pirkėjų sąmoningumą ir mažinti plastikinių maišelių suvartojimą Lietuvoje. Kiekvienais metais organizuojame daugkartinių maišelių daržovėms dovanojimo akciją prekybos centruose. Daugiau informacijos apie akcijos vietą ir datą, atsiųsime užsiregistravusiems RŪPI naujienlaiškiui.

Daugiau nuotraukų
medziai

VšĮ „Rūpi“ kiekvienų metų pavasarį kviečia bičiulius drauge sodinti medelius. Darbo per talką atsiras ir patiems mažiausiems, ir jauniems, ir pagyvenusiems. Norint prisijungti prie medelių sodinimo akcijos šiais metias, tereikia užsiregistruoti RŪPI naujienlaiškiui (arba rašyti rupi@rupi.lt), laukti kvietimo ir atvykti su gera nuotaika. Planuojama data: 2018 m. balandžio mėn. Organizatorius: VšĮ „Rūpi“.

Daugiau nuotraukų
20160507_122652

Aurimas, VšĮ Rūpi įkūrėjas, pasakoja, kad pastebi tendenciją, jog kiekvienais metais šiukšlių mažėja, tačiau Neringos paplūdimiuose vis dar gausu šiukšlių: senų dėžių, guminių pirštinių, lempučių, butelių, šventinių balionų. Kiekvienais metais organizuojamu projektu RŪPI NERINGA norime paskatinti atsakingus žmones ne tik prasmingai praleisti laiką gamtos apsuptyje, drauge švarinti Neringos pakrantes, susitikti su bendraminčiais, bet ir daryti […]

Daugiau nuotraukų